Дев’ятирічна волонтерка з Кіровоградщини подарувала велосипед маленькій переселенці

Марійка волонтерка Гончаренко центр

У Добровеличківці дев’ятирічна Марійка прийшла до волонтерського центру і подарувала свій велосипед маленькій вимушеній переселенці з Харківщини. Раніше дівчинка вже допомагала онкохворим дітям.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Гончаренко Центру.

Марійка Трофімчук прийшла з мамою до Гончаренко Центру в Добровеличківці, який займається допомогою військовим та вимушеним переселенцям. Дівчинка з мамою переїхала з Київщини на Кіровоградщину до бабусі в перші дні російського вторгнення, тікаючи від обстрілів.

Марійка передала волонтерам свої іграшки та речі, а також велосипед. Маленька волонтерка розповіла співробітникам центру, чому вона вирішила це зробити та про те, що мріє стати лікарем.

«Коли я виросту я хочу допомагати людям. Хочу стати лікарем або ветеринаром. Насправді допомагати іншим приємно. Всі люди повинні робити добрі справи. Бо коли всі допомагають один одному – жити стає краще», – наголосила Марійка.

Раніше сама дівчинка вже брала участь у волонтерстві та робила добрі справи – ще до війни вона обрізала своє волосся та віддала одній з лікарень на перуки для онкохворих дітей.

Волонтери центру вже передали велосипед 5-ти річній Аріні Малєєвій з Харківщини. Сім’я Аріни була змушена залишити домівку через активні бойові дії.

«Коли я була вдома в мене був велосипед. І було багато іграшок. А потім прийшла війна і ми більше не можемо жити вдома. Бо там вибухи та стріляють. Я дуже-дуже хочу повернутися», – розповіла маленька харків’янка.

2

1

Нагадаємо, волонтери КропХабу прозвітували про допомогу фронту.

Читайте також: “Перший великий малюнок я зробив на стінах своєї школи у Донецьку”,- мураліст, якого війна змусила переїхати на Кіровоградщину

Поширити:

Залишити коментар:

коментар