Фірма з Кіровоградщини охоронятиме міськраду у Волинській області

© pixabay.com

Приватне підприємство “Бар’єр-Б” із Новоукраїнки виграло тендер Ковельської міської ради на охорону адмінбудівлі і гаражів до кінця року.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Рrozorro.

При очікуваній вартості послуг у 252 тисячі гривень, фірма спочатку запропонувала 208 тисяч, зайнявши третю сходинку в конкурсі. А потім “спустила” ціну до 147 730 гривень, а одному з її найближчих конкурентів відмовили у задоволенні скарги на деякі умови конкурсу. Таким чином пропозиція “Бар’єр-Б” виявилася найдешевшою.

Загалом у тендері взяли участь шість конкурсантів:

  • ПП «Бар’єр-Б» (м. Новоукраїнка),
  • ПП «СБ Грізлі» (м. Київ),
  • ПП «Явір-2000» (м. Полтава),
  • підприємець Могильний Олександр Іванович (м. Запоріжжя),
  • підприємець Пасічний Володимир Миколайович (м. Обухів Київської області),
  • дочірнє підприємство «Арсенал СТ-5» ТОВ «Арсенал СТ» (м. Луцьк).

За даними ресурсу “Канцелярської сотні” RING, який містить інформацію з усіх державних реєстрів, засновником ПП «Бар’єр-Б» зазначається Хачатрян Тігран Самвелович – голова вірменської громади Кіровоградщини, приватний підприємець, депутат Кропивницької міської ради VІІІ скликання від “Слуги народу”, балотувався у народні депутати України самовисуванцем.

Він же протягом минулих п’яти років зазначався як засновник чи керівник ряду підприємств: ТОВ “АРАКА” (будівництво доріг), ТОВ “МАЖЕСТІК” (будівництво споруд), ТОВ “ЗТК “ВІДРОДЖЕННЯ” (оренда нерухомості), а також ПП “АМІРАН 007” та ПП «Бар’єр-Б», які займаються охоронною діяльністю і знаходяться в різних офісах однієї будівлі.

У 2019 році до реєстру юридичних осіб внесли зміни: у графі “засновник ПП “Бар’єр-Б” Хачатряна змінив Воронін Олександр Вікторович із розміром внеску до статутного фонду 300 грн. Перед тим він перемістився з посади керівника у засновники іншої фірми Хачатряна – ТОВ “АРАКА” з внеском до статутного фонду 100 грн.

11 травня 2021 року директором ПП “Бар’єр-Б” став Олександр Пушкаренко, який і подавав документи на тендерні торги до Ковельської міськради. У наданій ним довідці  зазначено, що фірма має пульт централізованого спостереження та засобів радіотехнічного зв’язку у Ковелі, а працюють тут три охоронці, віком 40-58 років.

Нагадаємо, Кіровоградщина посіла 15 місце в рейтингу легкості ведення бізнесу в Україні.

Читайте також: Бізнес як реабілітація: на Кіровоградщині АТОвці відкривають власні справи з допомогою держави

Поширити:

Залишити коментар:

коментар