Як повернути гроші за участь у пробному ЗНО

© galinfo.com.ua

Із 1 липня Міністерство освіти разом з ПриватБанком починає повертати гроші, які раніше були внесені на сплату участі у пробному ЗНО. Як повідомили у банку, щоб швидко отримати кошти, зареєстрованим для участі у пробному ЗНО треба мати будь-яку картку в ПриватБанку. При цьому, виплачуватимуть гроші саме тій людині, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО, а не її батькам чи іншим особам.

Про це Першій електронній газеті повідомила спеціалістка з комунікацій в регіоні ПриватБанку Анжела Дзінзюра.

“Саме тому банк звертається до отримувачів виплат з проханням перевірити, щоб контактний телефон, який був вказаний як основний при реєстрації на тестування, співпадав з тим номером телефону, до якого прив’язана картка ПриватБанку. Змінити основний номер телефону на той, що є прив’язаним до картки можна у сервісі визначення результатів на сайті УЦОЯО.

Якщо у учасника пробного ЗНО немає картки ПриватБанку, оформити її можна безкоштовно за 15 хвилин у будь-якому відділенні банку. Якщо ви вже є клієнтом банку, можна відкрити віртуальну картку у Приват24. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також зможуть без проблем отримати картки ПриватБанку”.

Гроші повертатимуть з 1 липня до 1 грудня 2020 року. Загалом ідеться про 52,5 млн гривень, які виділять із фонду боротьби з COVID-19.

Нагадаємо, на Кіровоградщині на пробне ЗНО зареєструвалися понад 5 тисяч учнів. Окрім того, у Кропивницькому одного абітурієнта не пустили вже на основну сесію через підвищену температуру.

Читайте також: ПриватБанк починає програму доступної іпотеки з 1 липня

Поширити:

Залишити коментар:

коментар