Важливо

На пробне ЗНО зареєструвалися понад 5 тисяч учнів із Кіровоградщини

© Уніан

У Кіровоградській області 5036 учнів візьмуть участь у пробному ЗНО. Тестування з української мови заплановане на 15 червня, з інших предметів – 17 червня.

Про це Першій електронній газеті повідомили у пресслужбі ОДА.

Як зазначив начальник управління освіти й науки ОДА Володимир Таборанський, 2700 випускників області зареєструвались для проходження пробного ЗНО з української мови, яке відбудеться 15 червня. Уже 17 червня 976 учнів складатимуть математику, а 663 – англійську мову.

В управлінні освіти й науки ОДА повідомили, що 242 школярів візьмуть участь у пробному ЗНО з біології, 91 – з географії, 53 – з хімії, 51 – з фізики. При цьому лише п’ятеро учнів вирішили проходити тестування з німецької мови, а двоє – з французької.

Зазначимо, що для пробного ЗНО на Кіровоградщині задіяні 20 пунктів тестування. Запрошення-перепустки, у яких зазначені адреси, учасники отримають 1 червня через особисті електронні кабінети.

Нагадаємо, що основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня й триватиме до 17 липня. Згідно попередніх даних, у ній візьмуть участь близько 8 тисяч випускників Кіровоградщини.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар