Важливо

Діти з Кіровоградщини поїхали на відпочинок в “Артек” і “Молоду гвардію”

© pexels.com

На відпочинок у Міжнародний дитячий центр “Артек” (м. Київ) та Український дитячий центр “Молода гвардія” поїхали 42 дитини з Кіровоградської області.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ОДА.

На II тематичну зміну в “Артек” поїхали 23 дитини пільгових категорій, зокрема: 6 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування; 17 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином:

Бобринецький-1. Благовіщенський-2, Добровеличківський-1, Долинський-1, Компаніївський-1, Кропивницький-1, Маловисківський-2, Новоукраїнський-1, Новомиргородський-1, Олександрівський-1, Онуфріївський-1, Петрівський-1, Світловодський-1, Устинівський-1, м. Знам’янка-1, м. Кропивницький-3, м. Олександрія-2, Світловодськ-1.

19 дітей пільгових категорій: 3 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 16 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей направлено на відпочинок на II тематичну зміну “Нове життя нового прагне слова” до Українського дитячого центру “Молода гвардія” (м. Одеса).

Путівки для дітей пільгових категорій між районами та містами області розподілені наступним чином:

Бобринецький-1, Благовіщенський-1, Вільшанський-1, Гайворонський-1, Добровеличківський-1, Долинський-1, Кропивницький-1, Новоархангельський-1, Новомиргородський-1,Петрівський–1, Світловодський-1, Олександрійський-2, Онуфріївський-1,м. Кропивницький-3, м. Знам’янка-1, м. Світловодськ-1.

Нагадаємо, вихованців дитсадка на Кіровоградщині годували кашею з кишковою паличкою.

Читайте також: У Кропивницькому відбудеться ювілейний концерт з нагоди 10-річчя хореографічного ансамблю “Олена”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар