Важливо

Вихованців дитсадка на Кіровоградщині годували кашею з кишковою паличкою

© slovoidilo.ua

Трьох вихованців Богданівського ДНЗ “Сонечко” Знам’янського району госпіталізували з симптомами гострої кишкової інфекції. Попередній діагноз – гострий гастроентероколіт, стан дітей середнього ступеня тяжкості. У дитсадку спеціалісти знайшли бактерії групи кишкової палички на столі для м’яса та у манній каші. Двох посадовців притягнули до відповідальності.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Також під час перевірки дитсадку виявили порушення законодавства у сферах санітарного нагляду та безпечності харчових продуктів. Зокрема кількість рукомийників в молодшій групі є недостатньою; заклад перевантажений (розрахований на 36 дітей, фактично перебуває 42 дитини); в холодильнику для молочних продуктів порушується температурний режим (фактична температура +11°С при необхідній від 0 до -5°С); відсутня мийна ванна для сировини; харчоблок недостатньо забезпечений технологічним обладнанням; порушується поточність технологічного процессу.

У закладі проводяться протиепідемічні та профілактичні заходи з локалізації та ліквідації спалаху. На двох посадових осіб ДНЗ склали протоколи про правопорушення у сфері санітарного законодавства.

Керівництво закладу отримало рекомендації та припис про усунення виявлених порушень.

Нагадаємо, в обллікарні від отруєння грибами померла школярка.

Читайте також: На Кіровоградщині дитина отруїлася житомирськими сосисками

Поширити:

Залишити коментар:

коментар