Важливо

Коли у Кропивницькому відбудуться поминальні дні

Із 4 по 9 травня у Кропивницькому триватимуть поминальні дні. Адміністрація КП “Ритуальна служба” звертається до кропивничан з проханням із розумінням та повагою ставитися до місць поховань, не допускати порушень правопорядку, бути ввічливими та толерантними.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Графік проведення поминальних днів у 2019 році на кладовищах міста Кропивницького:

  • Старобалашівське кладовище, провулок Громадянський – 4 травня;
  • Новолелеківське, Масляниківське, Далекосхідне, Завадівське кладовища – 5 травня;
  • Новолелеківське, Старобалашівське кладовище(вул. Казанська) – 6 травня;
  • Масляниківське кладовище – 7 травня;
  • Далекосхідне кладовище – 8 травня;
  • Рівнянське кладовище – 9 травня.

“Будь ласка, пам’ятайте про основні правила на подібних заходах, не перетворюйте поминання померлих на привід до пияцтва або на якусь маївку, – зауважив директор підприємства Юрій Вісяников. – Це не повинен бути просто привід для того, щоб випити спиртного і, по суті, забути про те, для чого зібралися. А тому поминальну трапезу, згідно з церковними правилами, краще зробити не на могилі, а вдома після відвідин могил померлих”.

Також керівництво КП “Ритуальна служба” напередодні поминальних просить відвідувачів кладовищ привести могили в порядок, прибрати сміття, пофарбувати огорожі, за бажанням висадити квіти.

“Велике прохання не складати сміття в проходах між могилами, не виносити гілля, бур’ян та інший непотріб в лісосмугу, а виносити в сміттєві контейнери або в спеціально відведені місця, які розташовані на узбіччі проїжджої частини. До поминальних днів на кладовищах міста Кропивницького буде завезена вода в достатній кількості”, – наголосив Юрій Вісяников.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар