На трасу Кропивницький-Миколаїв передбачили 1 млрд грн

У проекті бюджету на наступний рік передбачено 1 млрд грн на будівництво дороги Миколаїв-Кропивницький.

Про це у Миколаєві заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, повідомляє Перша електронна газета з посиланням на прес-службу відомства.

“У проекті бюджету на наступний рік передбачено мільярд гривень на дорогу Миколаїв—Кропивницький. Окрім того, Дорожній фонд виділить майже мільярд гривень на дороги як обласного, так і державного значення Миколаївської області. Але ви повинні їх зробити — я не можу ремонтувати дороги замість вас. Повинна бути командна робота заради успіху всіх”, — наголосив міністр.

Також Володимир Омелян зазначив, що Уряд створив Дорожній фонд та забезпечив фінансування дорожньої галузі, але далі справа за областями.

Читайте також: Поблизу Компаніївки ремонтують трасу на Миколаїв


Зазначимо, що 26 березня, мешканці Возсіятського вже перекривали трасу Н-14 “Кропивницький-Миколаїв”. Люди погрожували перекрити бетонними плитами єдину пряму дорогу між містами, якщо чиновники хоча б протягом тижня не візьмуться за ремонтні роботи аварійного мосту в селі.

Люди вимагали проведення капітального ремонту дороги і приїзду до них прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Навідміну від Миколаївщини, на Кіровоградщині відрізок цієї траси справно ремонтують.

Уже 31 березня на дорозі Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв одразу три бригади ДП «Кіровоградський облавтодор» розпочали аварійну ліквідацію вибоїн для забезпечення проїзду транспорту.

У червні на трасі Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв почали облаштовувати вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону. Техніка працювала на відрізку км 76-77 між селами Калинівка та Степове Кіровоградського району.

Станом на 26 липня на трасі вже підсилили 9,5 км конструктивних шарів, облаштували 11,5 км  вирівнюючого шару і навіть 0,5 км влаштували ЩМА (щебенево-мастиковий асфальтобетон).

Також на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області на ділянці дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв біля села Степове облаштують пункт зважування.

На початку вересня, у межах Кіровоградської області, на трасі Кропивницький – Миколаїв почали ремонтувати близько 16 км шляху, які розділені на кілька ділянок.

11 вересня жителі села Возсіятське Єланецького району Миколаївської області заблокували автомобільну дорогу національного значення Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв. Люди вимагали зустрічі із Прем’єр – міністром України Володимиром Гройсманом. Адже з 3 мільйонів, розрахованих на ремонт дороги Н-14 “Миколаїв – Олександрівка – Кропивницький”, рішенням урядовців, залишено лише 500 тисяч гривень.

Тобто, по 100 тисяч гривень на кожну з п’яти ділянок. Ця новина обурила мешканців Водяно-Лориного, Возсіятського, Ольгополя.

Після перемовин, 14 вересня, протестувальники тимчасово відкрили проїзд для усіх видів транспорту.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар