Важливо

На трасі Кропивницький – Миколаїв облаштовують верхній шар асфальту

На трасі Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв в роботі задіяні близько ста одиниць техніки. Станом на 26 липня вже підсилили 9,5 км конструктивних шарів, влаштовано 11,5 км  вирівнюючого шару і навіть 0,5 км влаштували ЩМА (щебенево-мастиковий асфальтобетон).

Про це Першій електронній газеті повідомили у САД у Кіровоградській області.

У червні одразу два підрядники взялися за проведення поточного середнього ремонту на відрізку дороги в межах Кіровоградського та Компаніївського районів.

“Зараз ми працюємо на повну потужність на даному об’єкті. Кошти, що виділені з бюджету на ремонт, освоюємо якісно, швидко і в повному обсязі. Водії на власні очі бачать, що підрядники працюють якісно, а дані лабораторних досліджень та вимірювань це підтверджують, – коментує хід ремонту інженер по контролю якості Служби автодоріг у Кіровоградській області Володимир Міщенко. – Ми маємо фактичного фінансування всього на 16 км ремонту, але, якщо буде додаткове надходження коштів, готові їх освоїти – маємо і проект, і підрядники готові та і час ще до завершення будівельного сезону також залишається”.

Читайте також: То був шматок поролону: розколупану пальцями знам’янську дорогу перевірятимуть

Зараз між селами Степове,  Федорівка та Мар’ївка дорожники влаштовують вирівнюючий шар. На іншій ділянці, між Мар’ївкою та Компанієвкою вкладають верхній шар зі ЩМА.

Зазначимо, що кожен етап робіт проходить під пильним контролем. Лабораторія підрядної організації та лабораторія Служби постійно проводять вимірювання нахилів, кутів, рівності, щільності та міцності асфальтобетонної суміші, якості інших компонентів, що застосовуються в ремонті доріг. Згідно укладених договорів на виконання робіт, гарантія ремонту – до 5 років, а на капітальних ремонтах – до 10 років. Звісно, якщо дотримуватися правил експлуатації дорожнього полотна, особливо у плані норм навантажень.

Нагадаємо, фінансування проходить за рахунок коштів державного бюджету.

Зазначимо, що 26 березня, мешканці Возсіятського почали перекривати трасу Н-14 “Кропивницький-Миколаїв”. Люди погрожували перекрити бетонними плитами єдину пряму дорогу між містами, якщо чиновники хоча б протягом тижня не візьмуться за ремонтні роботи аварійного мосту в селі.

Люди вимагали проведення капітального ремонту дороги і приїзду до них прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Уже 31 березня на дорозі Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв одразу три бригади ДП «Кіровоградський облавтодор» розпочали аварійну ліквідацію вибоїн для забезпечення проїзду транспорту.

У червні на трасі Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв почали облаштовувати вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону. Техніка працювала на відрізку км 76-77 між селами Калинівка та Степове Кіровоградського району.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар