Важливо

У Бобринці розповідатимуть, як посилювати туристичну привабливість громади

У четвер, 22 листопада, з 11:00 до 15:00 у місті Бобринець відбудеться “Туристичний баркемп: як посилювати туристичну привабливість Бобринецької громади”. Захід має три тематичні складові – розвиток територій та брендинг, туризм, медіа. Захід безкоштовний, але потрібна попередня реєстрація.

Про це Першій електронній газеті повідомила координаторка заходу Ірина Ткаченко.

Формат баркемпу передбачає неформальне спілкування зі знавцями у сфері прикладного туризму, брендингу громад та територій, медіа як інструмент для посилення іміджу та туристичної привабливості громади.

Також учасники матимуть нагоду познайомитися з цікавими підходами щодо організацій медіа- та етноекспедицій, поглибити свої знання про сучасні практики розвитку внутрішнього туризму.

“До участі запрошуємо істориків, краєзнавців, працівників музеїв, архівів, бібліотек, журналістів, освітян, фотографів, дослідників, молодь, яка цікавиться екстремальним туризмом, всіх небайдужих до історії рідного краю, дослідників, усіх зацікавлених у темі брендування території та посилення туристичної привабливості Бобринця”.

Кількість місць обмежена. Реєстрація є обов’язковою. Заповнити анкета для реєстрації учасників та спікерів можна за посиланням.

Переглянути сторінку події у Facebook можна тут.

Організатори забезпечують каву-брейк та компенсовують доїзд для учасників з сіл Бобринецької ОТГ.

Читайте також: У Бобринецькій громаді відкрили майданчик з мобільною сценою

*Баркемп – (не) конференція, вільний комунікативний майданчик з цікавими форматами для обміну досвідом та навчання.

Захід проводиться спілкою “Громадські ініціативи України” в рамках проекту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE). Cпілка “Громадські ініціативи України” є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області.

Місце події – кафе “Rozmarin” (м.Бобринець), велика зала.

Початок реєстрації – з 10:30

Координаторка заходу: Ірина Ткаченко, 0976931163

Читайте також: Три громади з Кіровоградщини увійшли до двомовного збірника “Історії успіху”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар