Важливо

Виконком Новоукраїнки заборонив учителям збирати “благодійні пожертви”

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Ілюстрація: Репортер (Івано-Франківськ)

На засіданні виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення «Про недопущення фактів збирання коштів працівниками навчальних закладів», у якому йдеться мова про заборону збору коштів з батьків учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців дошкільних навчальних закладів та осіб, що їх заміняють.

Повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт міськради.

Роз’яснення зазначеного рішення надає начальник відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Тетяна Стратонова.

–      Відповідно до рішення, закладам освіти міської ради заборонено збирати кошти з батьків та осіб, що їх заміняють. У разі надання на добровільній основі благодійних пожертв, але лише у безготівковій формі, та виключно від юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, керівники закладів повинні обов’язково оформити документацію згідно з вимогами чинного законодавства.

Також цим документом зобов’язано керівників закладів забезпечити розміщення на сайтах  та у загальнодоступних місцях у навчальних закладах інформацію про надходження та використання коштів. Згідно документу керівники закладів освіти не рідше одного разу на рік зобов’язані звітувати перед батьківською громадськістю та педагогами про використання коштів, що надійшли у заклади освіти.

Міською радою, за необхідністю, виділяються кошти на проведення поточних ремонтів, придбання посуду, інвентарю, підручників, миючих засобів, щоб у батьків перестали збирати гроші на дрібні побутові потреби. З цього часу буде діяти сувора заборона збору коштів з батьків на будь-які потреби закладів освіти.

Ми не відмовляємося від допомоги нашим закладам. Якщо хтось із заможних батьків чи спонсорів хоче допомогти садочку чи школі, ця допомога повинна бути тільки у безготівковій формі.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Виконком Новоукраїнки заборонив учителям збирати “благодійні пожертви”

  1. А як же тепер будуть вимагати гроші? Чи це схема якась? Хтось з місцевих князьків, організував фонд для пожертв, а батьків будуть посилати з грошима в цей фонд? Лише тепер грошей потрібно буде здавати більше. Щоб власник фонду мав навар.

Коментарі заборонені.