Схід ГЗК змінив американського партнера на компанію з сумнівним минулим

фото: ukurier.gov.ua

60 мільйонів гривень витратив Східний гірничо-збагачувальний комбінат на закупівлю вантажної техніки у фірми «Юрмаш», яку раніше оштрафував Антимонопольний комітет за змову під час тендеру.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Першого Ділового Телеканалу.

Компанія «Юрмаш» зобов’язалася поставити підприємству сім нових машин китайського виробництва до завтра, 22 грудня.

Під час аукціону конкурентом «Юрмаш» була фірма «Атлас Інтернешнл Компані», представник якої чомусь не зробив жодної ставки.

Важливо, що попередній постачальник – американська компанія – пропонувала Схід ГЗК продовжити строк поставки, проте отримала відмову.

Новий партнер комбінату компанія «Юрмаш» неодноразово фігурувала у корупційних скандалах. Так у 2019 році Антимонопольний комітет оштрафував її на 63 мільйони гривень за змову та порушення під час тендеру від «Вільногірського гірничого комбінату» загальною вартістю 350 мільйонів.

Також «Юромаш» була постійним постачальником техніки для Іршанського гірничого комбінату, що перебував під управлінням топ-менеджера СхідГЗК – Руслана Журила. Він є фігурантом справи щодо завдання «Об’єднаній гірничо-хімічній компанії» 300 мільйонів гривень збитків при реалізації титанової продукції та у справі щодо розкрадань на «Енергоатомі».

Нагадаємо, у державного підприємства СхідГЗК новий керівник.

Читайте також: Прокурору з Кіровоградщини доручили повідомити Порошенку підозру у державній зраді

Поширити:

Залишити коментар:

коментар