Важливо

За яких умов можна проводити святкові заходи у школах і садочках

© Studio-Petr TV

Проведення святкових заходів (новорічних ранків) у школах і садочках допускається з мінімальною кількістю присутніх – лише діти та представники педагогічного колективу. Присутність батьків, аніматорів та інших запрошених гостей забороняється з міркувань зменшення ризиків інфікування COVID-19.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Окреме свято для кожного класу чи групи

Під час святкування у школі на заході можуть бути присутні лише учні одного класу. Участь школярів з інших класів у святі забороняється.

У випадку із дитячими садочками це правило діє аналогічно – свято проводиться лише для дітей однієї навчальної групи.

Присутність глядачів не дозволяється

Традиційно на урочисті заходи новорічних свят у школах чи садочках до дітей приходять батьки та інші члени родини, проте в умовах пандемії це може створити додаткові ризики для здоров’я усіх учасників.

Також не варто забувати, що свято призначене саме для дітей, а їх здоров’я – є пріоритетом. Особливу увагу варто приділяти психологічному здоров’ю дітей. Адже відсутність рідних чи близьких на святі може викликати у дітей, особливо дошкільного віку, стрес. Тому, якщо дитина не хоче брати участь у святі без батьків чи інших членів родини, не варто її змушувати, бажано просто все послідовно роз’яснити. Потурбуйтесь про те, щоб малеча почувала себе в безпеці, а свято не стало стресовою ситуацією.

Участь у святі можуть брати тільки працівники закладу освіти

Запрошувати аніматорів, акторів та інших людей, які б розважали дітей та брали участь у святі не дозволяється. Тобто організовувати, проводити захід та брати участь можуть лише співробітники закладу освіти.

Важливо, якщо ж у дитини будь-які симптоми респіраторного захворювання, краще залишити її вдома з турботою про здоров’я та подальшим зверненням за медичною допомогою. У випадку, якщо дитина засмутилась, що пропускає свято, вдома також можна влаштувати міні святкування в ігровій формі.

Потурбуйтеся про здоров’я дітей – дотримуйтесь всіх протиепідемічних правил та заходів.

Нагадаємо, з 1 грудня в Україні посилили карантин. Найбільше змін – для жовтої зони. Згодом обмежувальні заходи вирішили продовжити до 1 квітня.

Читайте також: Термін дії «жовтих» сертифікатів вакцинації скоротили в 4 рази

Поширити:

Залишити коментар:

коментар