Світловодськ потрапив у ТОП-5 міст, де майже не знизили ціну на тепло

© podillyanews.com

Світловодськ потрапив у символічний антирейтиг міст, де найменше зменшили тарифи на опалення. Зокрема, ціну для мешканців Світловодська перерахували на 3%. Менше лише у Мелітополі – там 1%.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт Кабміну.

ТОП-5 міст, де відсоток перерахунку найменший:

  1. Мелітополь – 1% (Запорізька область)
  2. Світловодськ – 3% (Кіровоградська область)
  3. Корсунь-Шевченківський – 3% (Черкаська область)
  4. Каховка – 4% (Херсонська область)
  5. Теплодар – 4% (Одеська область)

Для порівняння, найбільший перерахунок у місті Вільнянськ Запорізької області – 31%. Також серед лідерів Білгород-Дністровський – 28%, Вінниця, Ірпінь, Монастирище – 27%, Львів – 26-27%.

У той же час, на сайті ОДА зазначають, що завдяки ініційованому Урядом зменшенню тарифів на опалення, сума перерахунку для населення та бюджетних установ Кіровоградщини склала понад 8,5 мільйона гривень, а шість теплогенеруючих підприємств області переглянути у бік зменшення вартість послуги з централізованого опалення для споживачів.

Зокрема, КП “Теплоенергетик” (Кропивницький), СП ТОВ “Світловодськпобут”, КП “Власівські мережі” зменшили тариф на опалення для населення, КП “Долинський Міськкомунгосп” – для населення та бюджетних установ, КП “Енерговодоканал” (смт Смоліне Маловисківського району) та КП “Сількомунгосп” (с. Суботці Знам’янського району) – для бюджетних установ (ці два підприємства послуги населенню не надають).

Також посадовці додають, що найсуттєвіші суми економії – у Кропивницькому. Начебто, завдяки проведеним перерахункам, суму сплати за стандартну однокімнатну квартиру зменшили на майже 584 гривні, за двокімнатну квартиру – на 835 гривень, трикімнатну квартиру – на майже 1087 гривень.

Нагадаємо, прокуратура відкрила справу за фактом зриву опалювального сезону у Світловодську.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар