Важливо

Прокуратура відкрила справу за фактом зриву опалювального сезону у Світловодську

Знам’янська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадженнф за фактом зриву опалювального сезону 2019 -2020 років у Світловодську. Відомості внесли до ЄРДР за ч. 2 ст 364-1 ККУ- Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

“У межах досудового розслідування перевіряється причетність службових осіб спільного підприємства ТОВ «Світловодськпобут» до можливого привласнення коштів, отриманих від споживачів теплової енергії за надання відповідних послуг, які відповідно мали бути сплачені газопостачальній компанії за використання природного газу (заборгованість підприємства становить понад 50 млн грн).

Крім того, службові особи здійснили неналежну підготовку до опалювального сезону котельного обладнання та теплопостачальних мереж, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам та інтересам мешканців Світловодська”.

У рамках слідства також перевіряють причетність до вказаних протиправних дій посадовців, зокрема очільника міста Валентина Козярчука.


Нагадаємо, опалювальний сезон не розпочався місяць тому, бо підприємство “Світловодськпобут” заборгувало “Нафтогазу” 90 мільйонів гривень. Зі складу засновників підприємства вилучили міськраду. Це поставило під загрозу отримання номінацій на газ, тобто дозволу на його відбір.

Лише 15 листопада теплопостачальне підприємство ТОВ “Світловодськпобут” отримало номінації від НАК “Нафтогаз” і котельні розпочали подачу тепла.

Пізніше у Світловодську оголосили надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня. У місті почали облаштовувати пункти обігріву.

Зазначимо, міського голову Світловодська Валентину Козярчуку, якого підозрюють у рейдерському захопленню підприємства «Світловодськпобуту», на час слідства відсторонили від посади. Згодом суд обрав йому запобіжний захід у виді особистого зобов’язання. А потім на позачерговій сесії Світловодської міської ради 23 депутати проголосували за рішення оголосити недовіру і достроково припинити повноваження міського голови Валентина Козярчука.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар