У Кропивницькому підприємець почав будувати незаконну стоянку, бо у аптеки немає прибутків

Кропивницький підприємець, який нещодавно почав будівництво незаконної парковочної кишені за адресою вул. Велика Пермська 11/2 пішов на такий крок, бо аптека, яка знаходиться у його приміщенні не приносить прибутків.

Про це Першій електронній, зі слів забудовника, повідомила радниця міського голови Євгенія Шустер.

За її словами, після вчорашнього візиту представників міськради та поліції, власник споруди, у якій розташована вищезгадана аптека, В’ячеслав Волошаненко сам зв’язався з нею, аби пояснити свої дії.

“Підприємець розповів, що до нього звернулись власники аптеки, і повідомили, що у них немає прибутків, тому їм треба, щоб там зупинялись машини, і люди заходили в атеку. Він розуміє, що порушив правила благоустрою, і незаконно почав будівництво, але повідомив, що піде у міськраду отримувати дозвіл на будівництво, і лише тоді, якщо йому відмовлять, демонтує вже встановлені конструкції”, – розповіла Євгенія Шустер.

P61023-121650

Як запевнила радниця міського голови, сьогодні ж представники міськради офіційно звернуться у поліцію, щоб отримати висновок про неможливість облаштування там парковки, адже, її розташування порушує і правила дорожнього руху. Крім того, спецінспекція внесе питання про демонтаж цього незаконного будівництва на розгляд комісії з питань демонтажу тимчасових архітектурних форм.

Нагадаємо, минулого тижня, за адресою вул. Верхня Пермська 11/2 почали зводити парковочний карман, який “виліз” на тротуар. Крім того, він знаходиться між пішохідною доріжкою та зупинкою. У міськраді власник будівництва підприємець В’ячеслав Волошаненко не брав жодного дозволу на початок робіт.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до У Кропивницькому підприємець почав будувати незаконну стоянку, бо у аптеки немає прибутків

  1. Правильно товарищ Шустер нечего возле Ваших аптек чужие ставить Ваши аптеки нужнее.

  2. Интересно узнать а как товарищ Шустер в 2013 году аптекарем стала.

  3. Также, как из ярой сторонницы компартийного обласного руководства КПСС, защищая его в своих телеэфирах в начале 90-х, закрывая рты тогдашней оппозиции КПСС, как Шишкину и др, быстро перекрасившись в поборницу “свободы слова” после. Мы-то всё это помним, как свидетели и участники тех событий.))

Коментарі заборонені.