Важливо

На Кіровоградщині бізнесмен та влада разом будують дорогу

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Пантаївці Олександрійського району Кіровоградщини місцевий бюджет і бізнес спільно будують дорогу.

Про це “Моїй Олександрії” розповів голова селища Ігор Бульба.

Ремонт проводиться на ділянці від приватного елеватора, який знаходиться за залізничним переїздом, до траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Зараз на цьому відрізку розбита кам’яна дорога.

Селищний бюджет взяв на себе будівництво тротуару (83 тисячі гривень), а господар елеватора – асфальтування дорожнього полотна (понад мільйон гривень). Роботи по тротуару вже йдуть. Якщо дозволить погода, укладання асфальту на дорозі зроблять в цьому році.

“Якщо погода ще протримається, у них є підрядник, і можливо зроблять в цьому році. Там роботи на тиждень, – розповів Бульба. – Я, чесно кажучи, радий і здивований такій співпраці. Спочатку навіть не вірилося”

Бульба зазначив, що перший крок зробили бізнесмени – запропонували ремонт дороги. А бюджет підключився, щоб виконати давнє прохання жителів про тротуарі.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар