Спортсмени з Кіровоградщини відзначилися на Кубку України з легкої атлетики

Легкоатлети з Кіровоградщини здобули золоті і бронзові нагороди на Кубку України з легкої атлетики, що  пройшов у Києві цього тижня.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією ГС “Федерація легкої атлетики Кіровоградської області”.

Вихованець Геннадія Здітовецького Олег Тикул став переможцем змагань у стрибках в висоту. Спортсмен показав результат 2.10 м, встановивши особистий рекорд.

Ілля Попов (тренер Наталія Абраменко) став бронзовим призером – нагороду він завоював на дистанції 60 метрів.

Бронзовою призеркою турніру на дистанції 3000 м стала Іванна Михаревич (ДЮСШ ім. Іванова, тренери – Олександр Роздобудько, Дмитро Качалов).

Також бронзу завоював Артем Пікаш – у стрибках у висоту 2,0 м (тренер Геннадій Здітовецький).

327194640-853769262370074-155448047360441696-n

329290177-6284145691609599-8921339966762076908-n

329516960-2981529312156337-8921227286553644457-n

Нагадаємо, легкоатлети Кіровоградщини здобули 9 медалей юнацького Чемпіонату України.