Кропивничанин вп’яте став чемпіоном України з боксу

Кропивницький боксер Бозорбой Матякубов виграв чемпіонат України з боксу серед молоді. Перемога у змаганнях, які відбувалися з 25 липня по 1 серпня у Харкові, стала п’ятою для кропивничанина.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Суспільне.

Учасниками змагань у 13 вагових категоріях стали 217 боксерів. Кропивницький боксер виступав у ваговій категорії 67 кілограмів.

До півфіналу Бозорбой Матякубов переміг представника Запорізької області Армана Магуріна та Януша Муратова з Одеської області.

У півфінальному поєдинку кропивничанин виграв у Максима Кнута з міста Кам’янське Дніпропетровької області.

Суперником Бозорбоя у фіналі був переможець цьогорічного чемпіонату Європи Олексій Боклах з міста Селидове Донецької області. Перемогу, за результатами трьох раундів, судді віддали кропивничанину (цей поєдинок починається на 1-ій годині 40-ій хвилині відеотрансляції – ред.).

Нагадаємо, боксер зі Світловодська у першому раунді нокаутував непереможного поляка.