Оновлену спортивну інтерактивну мапу міста презентували у Кропивницькому

Photo by bruce mars from Pexels

Сьогодні, 18 червня, у міській раді презентували оновлену спортивну інтерактивну мапу Кропивницького.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Проект став переможцем програми Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку «Активні громадяни». Розробником першої в Україні спортивної мапи став директор ДЮСШ №3 Євген Савранський.

“Зараз на карті позначено 212 локацій. Із часом їхня кількість збільшуватиметься, – повідомив Євген Савранський. – Це спортивні школи міста та області, ДЮКи. За допомогою мапи кожен може вибрати той вид спорту, яким хоче займатись, та підібрати зручне місце розташування спортивної школи чи клубу”.

Ініціатори створення мапи виготовили і рекламну продукцію, її планують розповсюджувати по всіх навчальних закладах міста, аби діти охочіше долучалися до занять спортом.

Читайте також: Кропивницький пси-тур для ветеранів підкорив екстремальну мекку Південного Бугу


Спортивна мапа Кропивницького – це інтерактивний ресурс, в якому зібрані локації спортивних закладів міста з інформацією про місця знаходження, секції та контакти тренерів. Розроблена вона на платформі Google Maps. Свого сайту спортивна карта не має. Її можна знайти за допомогою пошуковика Google, на власній сторінці у Facebook, або за посиланням.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар