Важливо

Кропивницькі плавці-паралімпійці здобули 5 медалей на чемпіонаті Європи

Андрій Деревінський та Ольга Свідерська

На чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату, який проходив в ірландському Дубліні, кропивницькі плавці здобули 5 медалей. Ольга Свідерська стала мультимедалісткою завоювавши три бронзи і два срібла. А Андрій Деревінський став чемпіоном Європи.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради Кропивницького.

“Нашу область на змаганнях представляли два вихованці заслуженого тренера України Олени Кузніцової – Ольга Свідерська та Андрій Деревінський”, – розповів начальник управління молоді та спорту Сергій Колодяжний. – “Мультимедалісткою змагань стала заслужений майстер спорту України Ольга Свідерська. Окрім двох бронзових медалей на дистанціях 50 метрів вільним стилем, 50-метрівці брасом та «срібла» на дистанції 150 метрів комплексним плаванням, у два заключних дні чемпіонату Європи наша плавчиня поповнила свою медальну колекцію ще двома нагородами”.

18 серпня Ольга Свідерська у складі збірної України стала срібною призеркою у змішаній естафеті 4×50 метрів вільним стилем, а вже наступного дня в заключний день європейської першості Ольга Свідерська виборола п’яту медаль, фінішувавши у фінальному запливі на 50 метрів на спині із третім часом.

Ще один кропивничанин Андрій Деревінський став чемпіоном Європи у змішаній естафеті комплексним плаванням.

За підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце, здобувши 106 медалей із яких 33 золотих, 44 срібних і 29 бронзових.

Ольга Свідерська та Андрій Деревінський після повернення із Паралімпіади-2016 / © 24tv.ua

Нагадаємо, Ольга Свідерська та Андрій Деревінський є багаторазовими володарями медалей різного ґатунку на чемпіонатах Європи та світу, а також – на Олімпійських іграх. На Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро у 2016 році Ольга Свідерська здобула 3 мадалі -2 бронзові та срібну. А Андрій Деревінський – 2 бронзові медалі.

У 2017 році Ольга Свідерська стала першою почесною громадянкою Кропивницького.

Кропивницькі паралімпійці-медалісти повернулися в Україну

Паралімпійські чемпіони отримали подяки та грошову винагороду від влади Кропивницького

Поширити:

Залишити коментар:

коментар