Плавчиня-паралімпійка Ольга Свідерська офіційно стала почесною громадянкою Кропивницького

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 10 жовтня, на початку шостого засідання дев’ятої сесії міськради Кропивницького видатній плавчині-паралімпійці Ользі Свідерській офіційно присвоїли звання “Почесний громадянин міста Кропивницького”. Андрій Райкович та Андрій Табалов вручили відомій у всьому світі спортсменці атрибути почесного звання.

Інформує Перша електронна.

Ольга Свідерська стала першою в історії почесною громадянкою міста Кропивницького. Раніше це звання носило назву Почесний громадянин міста Кіровограда та Почесний громадянин міста.

Ольга Свідерська була дуже розчулена присвоєнням їй почесного звання. Вона подякувала міській владі за визнання її досягнень та старань і пообіцяла й надалі проставляти наше місто і всю Україну на світовій арені.

У залі також були присутні батьки спортсменки. Андрій Райкович подякував їм за те, що виховали таку чудову людину.

Ольга Свідерська – українська плавчиня з Кропивницького, майстер спорту України міжнародного класу. Дворазова срібна призерка Літніх Паралімпійських ігор 2012 року.

Займається у відділенні інваспорту в секції плавання Кіровоградської ДЮСШ № 1 з 2006 року під керівництвом старшого тренера відділення, тренера вищої категорії Кузніцової Олени Анатоліївни. ДО 2006 року займалася плаванням у реабілітаційній ДЮСШ «Інваспорт».

2009 року закінчила навчання з відзнакою у Кіровоградському кооперативному коледжі, спеціальность «Облік та аудит».

Ольга Свідерська на чемпіонаті Європи серед спортсменів-інвалідів із ураженням опорно-рухового апарату 2011 р. у Берліні виборола 5 золотих та 1 срібну медалі, встановивши чотири рекорди — три світових і один європейський. Наша спортсменка тріумфувала у класі нозології S3 на дистанціях: 50 м вільним стилем (встановила світовий рекорд); 100 м вільним стилем (встановила рекорд Європи); 200 м вільним стилем; у складі української команди в естафеті 4 по 50 м вільним стилем; у складі української команди в естафеті 4 по 50 м комбінованим плаванням (встановили світовий рекорд).

Срібну нагороду чемпіонату Європи Ольга Свідерська здобула на дистанції 50 м на спині.

Плавчиню з Кропивницького разом із двома іншими українськими спортсменами визнано найкращими атлетами чемпіонату Європи з плавання 2011 року — мультимедалістами, які здобули найбільшу кількість нагород. Окрім Ольги Свідерської (5 золотих та 1 срібна нагорода) ними стали Євген Богодайко (8 золотих та 2 срібні нагороди) та Дмитро Виноградець (6 золотих та 1 срібна медаль).

Кропивницькі паралімпійці-медалісти повернулися в Україну

Паралімпійські чемпіони отримали подяки та грошову винагороду від влади Кропивницького

Поширити:

Залишити коментар:

коментар