Важливо

Села Кіровоградщини можуть позмагатися за звання найгарнішого

© Владислав Содель

Села Кіровоградщини можуть позмагатися у конкурсі “Найгарніше українське село”, який є проєктом команди Made in Ukraine. Конкурс має на меті розповісти про українські села, задля розвитку в них зеленого туризму, збереження їхньої самобутності та історії. Конкурс триватиме з 20 травня по 20 вересня.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт проєкту.

Сутність та плани проєкту:

  • організація експедицій, де команда відкриває гарні сільські локації
  • створення естетичного візуального контенту
  • проведення щорічного конкурсу на найгарніше українське село
  • видання гранту на подальший розвиток та облаштування села чи селища-переможця

“Проєкт був вигаданий для того, щоб показати, що мандрувати можна не тільки Києвом, Львовом або Одесою, а й маленькими селами, тому що вони зараз неймовірно гарні! Після чотирьох років подорожей Україною стало зрозуміло, що політика децентралізації позитивно вплинула на регіони. Села стали охайнішими, в них розбудовується інфраструктура, грантова допомога дала можливість робити певні атракції, реставрувати історичні пам’ятки. Села дійсно оживають”! – зазначають у Made in Ukraine.

Команда Made in Ukraine хоче відкрити туристам красиві і самобутні села, показати їхню красу, неповторність і архітектуру. Оригінальні світлини з подорожей та експедицій ви можете побачити на офіційних сторінках проєкту в Instagram та Facebook.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити форму заявки. Із 25 вересня по 25 жовтня триватиме голосування. Із 1 по 15 листопада працюватиме професійне журі, а переможця оголосять 16 листопада.

Переможець отримає винагороду на розвиток своєї громади від команди та партнерів проєкту.

Нагадаємо, українцям показали туристичні принади Кропивницького.

Читайте також: Як подорожувати з дитиною за кордон: досвід і поради від пари з Кропивницького

Поширити:

Залишити коментар:

коментар