Група депутатів обласної ради збирається провести “свою” сесію

Група депутатів обласної ради збирається скликати 16-ту позачергову сесію ради завтра, 25 квітня.

Про це заявив голова ради Сергій Шульга на брифінгу сьогодні, 24 квітня.

За словами очільника ради, документ про це обласна рада отримала сьогодні зранку.

Сергій Шульга показав копію згаданого документа і пояснив, що бажання 24-х його підписантів суперечить закону й регламенту. Він запевнив, що вимоги цих депутатів щодо внесення до порядку денного сесію проєкту рішення про звільнення із посади голови обласної ради задоволені – його можуть завтра розглянути на черговому засіданні 15 сесії, яка відкрилася 31 березня. Проєкт вже розглянули три постійні комісії ради.

IMG-20230424-124612

Сергій Шульга висловив здивування, що після задоволення вимог охочих позбавити його посади вони хочуть скликати ще одну сесію.

– Якщо у вас є голоси за висловлення недовіри – питань немає, нехай в сесійній залі все вирішується, – зазначив голова.

У документі, яким анонсується проведення позачергової сесії, зазначено, що скликання викликане «у зв’язку із тим, що голова Кіровоградської обласної ради восьмого скликання, його перший заступник, заступник голови ради у двотижневий строк не скликали сесію на вимогу однієї третини депутатів обласної ради від загального складу ради».

IMG-20230424-123857

Також у ньому зазначено, що група депутатів доручила відкрити сесію депутату Олександру Горбунову.  Місцем проведення сесію визначена сесійна зала облради. Початок засідання – об 11-ій годині 25 квітня.

Нагадаємо, 31 березня відкрилася 15 сесія обласної ради. Її робота зупинилася після затвердження порядку денного за основу.  В цілому його не затвердили, що унеможливило подальшу роботу ради: 35 депутатів (фракції “Батьківщина”, “ЄС” і “За майбутнє”) наполягали на внесенні до порядку денного проєкту рішення про звільнення голова ради. Через відмову голови поставити на голосування рішення про внесення зазначеного рішення до порядку денного, ці депутати не голосували за нього в цілому. Також вони заявили про тимчасове припинення роботи в обласній раді.

Читайте також:

25 квітня депутати облради знову зберуться на сесію

Сесія Кіровоградської обласної ради “зависла”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар