На Кіровоградщині стартував тиждень імунізації

Кіровоградщина долучилась до Європейського тижня імунізації. Він триватиме з 24 по 30 квітня.

Про це повідомила головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук, інформує Перша електронна газета.

“Цього року тема заходу – «Дні любові до вакцинації». Вакцинація отримала широке визнання як один з найдієвіших та економічно доцільних засобів в сфері охороні здоров’я. Разом з тим в світі нараховується більше 19 мільйонів не вакцинованих чи недостатньо вакцинованих дітей, що ризикують захворіти потенційно смертельними захворюваннями,” – зазначила Надія Оперчук.

Вона додала, що надзвичайно актуальними залишаються питання збереження здоров’я військовослужбовців та бійців територіальної оборони та профілактики серед них інфекційних хвороб, у тому числі правця.

Згідно з Національним календарем профілактичних щеплень кожна дитина в Україні до 16 років має отримати щеплення від десяти небезпечних інфекцій: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та гемофільної інфекції типу B. Дорослим кожні 10 років потрібно ревакцинуватися від правця та дифтерії. Тим, хто народилися до 2000-х та не були вакциновані від гепатиту В, рекомендовано зробити це щеплення.

Нагадаємо, де у Кропивницькому можна зробити щеплення від коронавірусу (АДРЕСИ).

Читайте також: На Кіровоградщині тести на ВІЛ можна замовити додому безкоштовно

Поширити:

Залишити коментар:

коментар