Важливо

У Кіровограді опублікували дані про власників ділянок на Лісопарковій (ОНЛАЙН-МАПА)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кіровограді в мережу виклали онлайн-мапу, на якій можна дізнатися кому належать земельні ділянки у ландшафтному заказнику в районі вулиці Лісопаркової.

16 березня 2007 року рішенням виконкому №390 затверджено список земельних ділянок, які віднесені до “природно-заповідного фонду, земель іншого природоохоронного призначення та резервних територій об’єктів нового зеленого утворення”. Пункт 3 доповнення до рішення – перелік лісопарків міста, серед них – лісопарк “Сосновий” праворуч від вулиці Московської (128,9 гектара).

19 червня 2009 року вже обласна рада рішенням №721 визначила територію в районі вулиці Лісопаркової такою, що “входить до природно-заповідного фонду місцевого значення”. Додатково “Зелений сосновий масив” у районі вулиці Лісопаркової названий ландшафтним заказником.

Не зважаючи на те, що за законодавством України, зводити забудови у лісопарковій зоні заборонено, ландшафтний заказник поділений на земельні ділянки, які мають конкретних власників.

Саме про цих власників ви можете дізнатися клікнувши на певний синій прямокутник на онлайн-мапі за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар