Важливо

Які населені пункти на Кіровоградщині отримали нові імена (ІНТЕРАКТИВНА КАРТА)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У четвер, 4 лютого, Верховна Рада прийняла рішення щодо перейменування більше сотні міст, сіл та районів у рамках закону про декомунізацію. Відповідне рішення підтримали 230 нардепів. Серед декомунізованих населених пунктів – 15 на Кіровоградщині.

Згідно рішення більше сотні населених пунктів перейменовуються у 16 областях України: Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградський, Луганській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернівецькій. Водночас, зазначимо, що у постанові немає перейменування Дніпропетровська та Кіровограда, навколо зміни назв яких точаться найзапекліші суперечки.

Які населені пункти вже перейменовано на Кіровоградщині, дивіться на інтерактивній карті, створеній командою ТСН.

Також, дивіться повний список населених пунктів, перейменованих Верховною радою 4 лютого.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар