Важливо

Поліція Кіровоградщини видає дозволи на зброю

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
Із 5 січня 2016 року поліція Кіровоградщини отримала повноваження видавати та анулювати дозволи на зброю.

Повідомляє Перша електронна із посиланням на Управління превентивної діяльності ГУНП в Кіровоградській області
5 січня 2016 року набрав чинності наказ МВС України від 29.12.2015 № 1644 «Про реалізацію повноважень Національної поліції України з питань видачі та анулювання дозволів» відповідно до Закону України від 23 грудня 2015 року № 901-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про Національну поліцію», Закону України «Про Національну поліцію» та постанови Кабінету Міністрів України № 877 «Про затвердження Положення про Національну поліцію».
Положенням наказу визначено, що до врегулювання на законодавчому рівні діяльності дозвільної системи, на теперішній час Нацполіції України надано повноваження щодо видачі дозволів на придбання, зберігання зброї та спеціальних засобів самозахисту, а також проведення їх перереєстрації (продовження терміну дії дозволів).
З питань, що стосуються дозвільної системи, необхідно звертатися до територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар