У Кропивницькому “Електротранс” планує закупити десять автобусів

© КП «Електротранс»

Комунальне підприємство «Електротранс» у Кропивницькому планує закупити десять автобусів, аби вирішити проблему пасажирських перевезень в години пік.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

“Великомісткі автобуси на 130-160 пасажирів потрібні для вирішення проблеми пасажирських перевезень в години пік на довгих маршрутах, таких як №№ 274, 111 тощо.

Крім того, вони стануть надійним резервом для забезпечення роботи громадського транспорту замість тролейбусів під час можливих блекаутів, – відзначив начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник.

Йдеться про автобуси, які вже відпрацювали певний час на маршрутах у країнах Євросоюзу. Вартість одного такого транспорту становить близько 4,4 мільйона гривень, що в три-п’ять разів дешевше за нові автобуси.

За інформацією Віктора Житника, автобусний парк «Електротрансу» оснащений німецькими двигунами, такими ж, як і у транспорті, що планується до придбання. Фахівці комунального транспортного підприємства мають досвід їхньої експлуатації.

“Укладання договору кредитування відбуватиметься на умовах державної підтримки за урядовою Програмою «Доступні кредити 5-7-9%» з уповноваженими банками, згідно із чинним законодавством, – повідомив Віктор Житник. – Загальна вартість предмету кредитування не більше 39,825 мільйона гривень терміном не довше за 60 місяців. Авансовий платіж складатиме 10%”.

Нагадаємо, Голованівський професійний ліцей отримав перший шкільний автобус

Читайте також: у Новомиргородській громаді запрацював ще один соціальний автобус (ГРАФІК РУХУ)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар