У Кропивницькому квартири без автономки поки не від’єднуватимуть від тепломереж

Ілюстрація

Житлові будинки у Кропивницькому, щодо яких прийняте рішення виконавчого комітету міської ради про від’єднання їх від централізованого опалення, але мешканці яких не встигли облаштувати у своїх квартирах системи автономного опалення, не будуть відключатися від теплопостачання у опалювальному сезоні 2023-2024 років.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Рішення про відключення багатоповерхівок від централізованого опалення приймали мешканці будинків на загальних зборах. Виконавчий комітет, приймаючи відповідне рішення, брав до уваги передусім протоколи таких зборів. У той же час деякі власники квартир мали бажання скористатися міською програмою оптимізації централізованого опалення, яка передбачає механізм часткової компенсації встановлення приладів індивідуального опалення. Такі містяни матимуть можливість зробити це у наступному, 2024 році.

Не будуть відключатися від тепла і заклади соціально-культурної інфраструктури міста, розташовані на перших поверхах будинків, які планується від’єднати від ЦО і в яких не встигли встановити автономне опалення.

Нагадаємо, у Кропивницькому почали заповнювати водою тепломережі

Читайте також:протягом місяця борги за електроенергію на Кіровоградщині зросли на 5 мільйонів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар