У центрі Кропивницького вирує «Книговир» (ФОТОФАКТ)

Сьогодні о 10-й годині в обласному центрі, біля пам’ятника Наталці Полтавці, в рамках фестивалю «Вересневі самоцвіти» відкрилося справжнє свято для любителів читання книжок «Книговир».

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Свою продукцію мають можливість демонструвати різні видавництва України. Провідні бібліотеки області, обласні музеї, центр науково-технічної творчості  підготували чудові демонстративні виставки. Фестиваль надає унікальну можливість поспілкуватися із місцевими авторами.

У вітальному слові заступник голови Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова підкреслила, що саме на таких заходах ми можемо тримати книгу в рук, обмінюватися враженнями, спілкуватися з потужними представниками книговидавництв, письменниками, які приїхали з різних куточків України, нашими потужними діячами з Кіровоградщини.

«Книга – це неймовірний винахід людства. На 60 відсотків знижується стрес, якщо читати. Сьогодні до нас приїхало багато гостей. Хочеться, щоб молодь більше читала книги, а не з гаджетів, таке читання дає змогу на 30 відсотків більше запам’ятати, отримати більше вражень і емоцій, почуття, які будуть вас наповнювати. Читайте, надихайтесь, і класно проводьте свій час, заряджайтесь енергією, спілкуйтеся з цікавими людьми. Дякуємо нашим захисникам за таку можливість».

Учасникам, які представили свої заклади і видавництва, були вручені дипломи і подяки.

Особливий гість заходу – письменник, перекладач, громадський діяч і видавець, а нині ще боєць ЗСУ Сергій Пантюк,  прибув з передової для того, щоб презентувати свою літературу, поспілкуватися з людьми, зарядитися на нові перемоги.

«Залюбки приїхав, щоб поспілкуватися з любителями кногочитання. Вдячний всім, хто доклав зусиль, щоб свято відбулося. Цей фронт не менш важливий, ніж на передовій. Тому що ті потвори мають розуміти, що ми потужна сильна нація, ми творимо свою культуру, літературу, свої свята. І їхні ракети нас не лякають і нічого нас не злякає. Нам не потрібні їхні пушкіни, у нас своя культура, краща і сильніша. Майбутнє за нами, а не за ними», – сказав Сергій.

Свято триватиме до 17-ої години.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Нагадаємо, Борис Шевченко: Як змінився краєзнавчий музей після вторгнення

Читайте також: у Кропивницькому нагородили волонтерів і презентували книгу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар