Три “золота” і “срібло” взяли спортсменки Кропивницького на чемпіонаті з веслування

Ілюстрація

Веслувальниці Кропивницького поповнили скарбничку нагород на чемпіонаті України з веслування, який відбувся в Умані.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Відтак, в Умані відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, в якому взяли участь представниці Кропивницького, спортсменки Кіровоградської ОШВСМ – Аліна Молдованова та Ольга Шляховська.

Цей чемпіонат України став успішним для дівчат, у скарбницю медалей дівчата додали чотири нагороди. Аліна Молдованова піднялася на найвищу сходинку тричі, вона перемогла в гонках на каное-двійці 1000 м і на каное-четвірці на дистанціях 500 та 200 метрів, виконавши норматив Майстра спорту України. Ольга Шляховська зайняла друге місце у перегонах на каное-четвірці на 500 метрів.

Тренують чемпіонок Валерій Рябов та Галина Котова.