Загинув в Оленівці: на Кіровоградщині попрощаються з “азовцем”

Вісімнадцятого квітня Дмитрівська громада попрощається з 26-річним загиблим воїном полку «Азов» Богданом  Хомовським.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Дмитрівську сільську територіальну громаду.

Ще в 2018 році Богдан цілеспрямовано прихав у Маріуполь вступити до лав полку «Азов». Він цілком присвятив себе військовій службі, але вільний від роботи час любив провести з рідними.

3 початком повномасштабної війни Богдан з побратимами без вагань став на захист Маріуполя. Російські війська переважали чисельно й невдовзі місто було взято в кільце. Почалися запеклі вуличні бої. Наші захисники  боронили кожний будинок, та зрештою вимушені були перебазуватися до бункерів заводу «Азовсталь», І вже там Богдан отримав контузію та поранення.

6

Після виходу за наказом командування з «Азовсталі» Богдан перебував в російському полоні в Оленівці, в якій в ніч з 28 на 29 липня загинув під час теракту разом з іншими побратимами.

Зустрінуть Героя сформувавши живий коридор маршрутом траурного кортежу із Знам’янської гори до Дмитрівського СБК, де о 10:00 год відбудеться траурний мітинг-прощання з воїном. Поховання відбудеться на цвинтарі у селі Шамово.

 В ніч на 29 липня 2022 року російські військові вдарили по колонії в окупованій Оленівці Донецької області, щоб приховати катування та вбивства полонених українських військових.

7

Нагадаємо, у Кропивницькому попрощалися з 27-річним командиром аеромобільно-десантного взводу

Читайте також: вони пішли у лютому: загиблі герої з Кіровоградщини

Поширити:

Залишити коментар:

коментар