У Кропивницькому відриється центр протидії домашньому насильству

© etcetera.media

Міський центр запобігання та протидії домашньому насильству незабаром розпочне свою діяльність у Кропивницькому.

Про це за інформацією Кропивницької міськради повідомляє Перше електронна газета.

Інформацію про центр озвучили під час засідання міжвідомчої робочої групи з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, запобігання торгівлі людьми під головуванням депутатки Катерини Колтунової.

Наразі очільниця центру Тетяна Крамаренко працює над підбором штату працівників – найперше необхідно знайти головного бухгалтера, а увесь колектив складатиме 34 особи. Вона нагадала, що у структурі центру працюватимуть притулок довготривалого перебування, кризова кімната, телефон довіри, денний центр та мобільні бригади.

Із моменту, як центр запрацює на повну потужність, притулок разом із кризовою кімнатою зможуть прийняти одночасно до 30 осіб.

За першочерговістю завдань члени робочої групи виділили відпрацювання алгоритму перенаправлення постраждалих від домашнього насильства до центру через правоохоронні органи.

Інший важливий аспект, що обговорювався в робочій групі, стосується інформаційної складової у запобіганні та протидії домашньому насильству. Зокрема, йшлося про тематичні чатбот і телеграм-канал, їх наповнення та адміністрування.

Нагадаємо, в Олександрії планують відкрити «Безпечний простір для жінок».

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар