Голова ОВА повідомив про відсутність підстав для звільнення Лариси Костенко

Кропивницька міська рада

Сьогодні, 10 березня, під час пресконференції начальник Кіровоградської обласної військової адмінстрації обговорюючи питання про звільнення головної освітянки Кропивницького Лариси Костенко підкреслив, що підстав для такого рішення немає.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням  на голову ОВА Андрія Райковича.

Дев`ятнадцятого січня ГО “Кіровоградське обласне об’єднання батьків дітей з особливими потребами і інвалідів” створили петицію щодо висловлення недовіри та звільнення з посади начальниці управління освіти Кропивницької міської ради Лариси Костенко.

Одразу після публікації петиції про недовіру, з`явилася ще одна – з пропозицією про висловлення подяки Ларисі Костенко за її роботу. Вона також була “підтримана” кропивничанами. Як відзначали члени “Батьківської ради”, голосували цілі педагогічні колективи практично водночас. Проте на перше засідання профільної комісії автор “подяки” взагалі не прийшов. У результаті, члени комісії не підтримали його петицію.

У свою чергу голова ОВА повідомив, що підстав для звільнення Лариси Костенко немає.

Окрім цього додав,  що освітянці порекомендували зрoбити виснoвки з ситуації, яка сталася, а також, звернути увагу на зауваження членів “Батьківської ради”, які власне й створили петицію з проханням звільнити освітянку за ряд порушень у своїй діяльності.

Нагадаємо, головну освітянку Кропивницького звинувачують в “монархії” і вимагають звільнити.

Читайте також: у Кропивницькому прийняли рішення щодо петиції про звільнення Лариси Костенко

Поширити:

Залишити коментар:

коментар