Цього року школярі не складатимуть ДПА

© akcent.org.ua

Учнів 4-х і 9-х класів звільнили від складання державної підсумкової атестації за 2022/2023 навчальний рік.

Про це повідомила начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко, передає Перша електронна газета.

Міністерство освіти і науки України підготувало наказ від 11.01.2023 року №19 “Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році”, у якому зазначено :”Звільнити у 2022/2023 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти”. Щодо звільнення від ДПА учнів 11-х класів, чекаємо наказ МОН і паралельно наказ проведення національного мультипредметного тесту. Реєстрація планується у квітні в електронному вигляді, тобто надсилати документи до регіонального центру (ОРЦОЯО) буде непотрібно, – повідомила Лариса Костенко.

За її інформацією, у навчальних закладах Кропивницького нині навчається 2774 учнів четвертих класів, 2320 дев’ятикласників, 1368 учнів 11-х класів.

Нагадаємо, олександрійські освітяни зібрали понад 400 тисяч гривень на реабілітаційне обладнання для воїнів.

Читайте такожГоловну освітянку Кропивницького звинувачують в “монархії” і вимагають звільнити

Поширити:

Залишити коментар:

коментар