У Кропивницькому запрацював сучасний медичний центр з іноземними фахівцями (ФОТО)

©Кропивницька міська рада

У студмістечку ЦНТУ, по проспекту Університетському, 8 у Кропивницькому, почала працювати сучасна медична амбулаторія. Це результат спільної роботи гуманітарної місії міжнародної організації «Сумка Самарянина» і місцевих органів влади.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кропивницької міської ради.

Міжнародні медики розгорнули додаткові потужності на території Кропивницького для надання необхідної медичної допомоги містянам, вимушено переміщеним особам та усім, кому вона може знадобитися в умовах війни.

 “Наша мета – максимально допомогти всім, кому потрібна підтримка. Сьогодні у Кропивницькому та області це можуть бути у першу чергу, переселенці, яким ми зможемо оперативно надати амбулаторну допомогу. У разі потреби, зможемо оперативно розгорнутися у повністю автономний польовий госпіталь” , – розповів керівник команди медиків.

У медичному центрі можна отримати невідкладну, хірургічну допомоги, стаціонарні та амбулаторні послуги і послуги для жінок та дітей, включно з акушерством.

Медичне і технічне обладнання та все необхідне для облаштування такого центру, у тому числі медикаменти, волонтери привезли з собою.Тут є все для діагностики і первинної медичної допомоги. Керівник проєкту Джон Троук запевнив, що в разі потреби, потужності амбулаторії зможуть розширити.

 “Я познайомився з цими волонтерами. Надзвичайно світлі, чисті люди, які розділяють нашу страшну біду. Вони – невеличка частина великого демократичного світу, який стоїть з Україною за нашу свободу, за нашу Перемогу. На виході із містечка юнак крикнув мені – Слава Україні, я з Бучі, тут є хлопці і з Ірпеня. Живі! Це найкраще, що можна зараз чути! Завтра формуємо туди гуманітарний рейс. Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за те, що ми живі”,  – наголосив голова ОДА/ОВА Андрій Райкович.

Іноземні фахівці вже надають медичну допомогу як жителям Кропивницького, так і переселенцям. Безкоштовно. Щодня з 8:00 до 18:00. Без вихідних.

1

2

4

Нагадаємо, у Кропивницькому медколеджі надають психологічну допомогу переселенцям

Читайте також: Кропивницький онкоцентр приймає пацієнтів з усіх регіонів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар