Заступник голови облради повернувся на день з передової аби одружитися

 Сьогодні, 30 березня, заступник голови обласної ради Дмитро Лінько приїхав до Кропивницького після місяця активних бойових дій, щоб одружитися і вже завтра знову повертається на позиції під Києвом.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську обласну раду.

Дмитро Лінько,  який від початку російського вторгнення боронить Київщину, зокрема,  Гостомель і Лук’янівку,  сьогодні одружився у Кропивницькому.

Дмитро Лінько і його дружина Сабіна разом понад п‘ять років.  Привітали нове українське подружжя найближчі друзі та колеги.

«   Завтра вже повертаюся захищати Київ від від нещасних орків . У нас немає інших варіантів як перемогти в цій війні. За нами правда і сила. Головне, вірити у власні сили ЗСУ та з оптимізмом дивитися в майбутнє.  Орки зараз нещасні, деморалізовані та немотивовані. Нам же сьогодні важливо чесно і відповідально виконувати свою роботу на кожній посаді, так як це роблять військові. Тоді ми витримаємо будь-які випробування», – наголосив заступник голови облради.

Дмитро Лінько додав, підрозділи української армії продовжують контрнаступ на території Київщини і звільняють села від окупантів на підступі до столиці.

Нагадаємо, на Кіровоградщині одружилися військовий і рятувальниця

Читайте також: у Кропивницькому одружилися двоє нацгвардійців: розписались і повернулися на службу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар