На Кіровоградщині 307 осіб відсторонили від роботи через відсутність вакцинації

© sonnik1.com.ua

У Кіровоградській області згідно до вимог Постанови Кабміну від роботи відсторонили  307 не вакцинованих працівників. Серед них 217 працівників комунальних установ, підприємств та організацій, 18 – представники органів місцевого самоврядування.

Про це розповіла голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, інформує Перша електронна газета.

«Що стосується медичних працівників. Маємо відстороненого лікаря, 17 медсестер, 20 осіб адміністративного персоналу закладів охорони здоров’я та 33 працівника господарського сектору. Найбільше відсторонених у Світловодській ЦРЛ – 1 лікар, 5 медсестер, 4 санітарки та 8 осіб господарського персоналу. Такий показник може свідчити, на мою думку, про чесність даних з цього закладу. Наразі проводяться вибіркові перевірки», – прокоментувала Марія Чорна.

Вона зазначила, що всі ці люди заздалегідь попереджені про вимоги законодавства та про відповідальність за порушення. Вони не надали підтвердження протипоказань щодо вакцинації, не пройшли курс щеплення і були відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

«Але, після виконання вимог Кабміну щодо вакцинації, вони повернуться до виконання своїх обов’язків»,- підсумувала очільниця області.

Нагадаємо, за добу на Кіровоградщині зробили понад 2 тисячі щеплень.

Читайте такожНа Кіровоградщині 5 сіл залишилися без лікарки, бо та не вакцинувалася

Поширити:

Залишити коментар:

коментар