Начальнику Льотної академії вручили повторну підозру в столичній лікарні

Учора, 6 вересня, начальнику Льотної академії НАУ Олександру Чумаку вдруге вручили підозру у вчиненні злочину й ознайомили з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Telegram-каналу депутата Кропивницької райради Андрія Лавруся.

Слідчі знайшли Чумака у палаті однієї зі столичних лікарень, куди він потрапив нібито за станом здоров’я після того, як його спіймали на хабарі.

Підозру начальнику академії довелося вручати повторно після того, як суддя звільнив його з-під варти прямо під час судового засідання. Підставою для такого рішення стало допущення слідчими процесуального порушення – підозру вручила неуповноважена на це особа.

Зокрема відповідно ж до. п. 1 ч. 1 ст. 481 Кримінально-процесуального кодексу України, письмове повідомлення про підозру адвокату (а Чумак, виявляється, має такий статус) можуть вручити генеральний прокурор, його заступник та керівником обласної прокуратури, або за їхнім дорученням. Тож, отримавши підпис обласного прокурора, слідчі знову повернулися до Олександра Чумака, який встиг перебратися у столичну лікарню.

Нагадаємо, начальник Льотної академії попався на хабарі у 20 тисяч доларів минулого тижня.

Читайте також: Головний лікар онкодиспансеру програв суд проти ексміністерки Уляни Супрун про захист честі і гідності

Поширити:

Залишити коментар:

коментар