Важливо

У Кропивницькому зберегли безкоштовне харчування для дітей учасників АТО до кінця календарного року

Безкоштовне харчування у школах та садочках Кропивницького для дітей учасників АТО та ООС буде збережене до кінця поточного року.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кропивницької міськради.

Держава гарантує безкоштовне харчування в закладах освіти лише для тих дітей, батьки яких загинули, зникли безвісти, потрапили в полон чи отримали інвалідність під час участі в АТО (ООС) та для дітей померлих учасників АТО (ООС). Дітям, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брали участь в бойових діях у східних областях України, або ж зараз несуть службу в зоні проведення Операції об’єднаних сил, пільга з харчування надавалася з міського бюджету рішенням міської ради.

За словами начальниці управління освіти міської ради Лариси Костенко, у 2014 році дітей учасників АТО було 423 і на те, щоб безкоштовно годувати їх у школах та садочках використали понад 98 тисяч гривень з міського бюджету. Сьогодні діток вже 2500, а прогнозована вартість харчування на чотири місяці 2021 року – 5, 8 мільйона гривень. Всього на забезпечення харчування дітей усіх пільгових категорій (встановлених державою і міською владою) лише до кінця року необхідно близько 16,8 мільйона гривень.

Нагадаємо, у дитсадках і школах Кропивницького зросте вартість харчування.

Читайте такожУ Кропивницькому змушені закрити 13 груп в дитсадках

Поширити:

Залишити коментар:

коментар