Важливо

Педуніверситет у Кропивницькому отримав пів сотні додаткових бюджетних місць для абітурієнтів

Для абітурієнтів Центральноукраїнського педагогічного державного університету імені Володимира Винниченка виділили 52 додаткових місця на держбюджет.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт університету.

Вони орієнтовані на студентів очної та заочної форми навчання. Безкоштовно для себе вищу освіту зможуть отримати майбутні вчителі початкових класів, викладачі мови та літератури, математики, фізики та інші спеціалісти.

“Ми залучили понад 3 мільйони гривень, щоб зробити можливими ці додаткові місця. Дуже хочеться, щоб талановиті діти з родин, які мають скромні достатки, все ж мали шанс на успішне майбутнє. Завдяки партнерським взаєминам з Міністерством освіти та науки України ми отримали ці “безкоштовні” місця і чекаємо на своїх студентів», – каже ректор університету Євген Соболь.

Крім того, в найближчих планах – зміни у структурі навчального закладу. Факультетів стане менше, але вони будуть більш сучасними за змістом викладання. Замість восьми їх буде п’ять. При цьому робиться усе можливе для збереження кадрового потенціалу університету.

“Університет лишається звичним для всіх. Але він має стати сучасним. Таким, що забезпечить реально якісну освіту і фахівця, за якого роботодавець буде змагатись! Ось наша мета! Ці зміни дозволять заощадити на утриманні деканатів. А кошти спрямувати на якісні зміни на користь студента і викладача”, – заявив Євген Соболь.

Нагадаємо, кропивницький виш потрапив у десятку кращих педагогічних університетів України.

Читайте також: Першокласники Кропивницького з багатодітних родин безкоштовно отримають шкільні портфелі

Поширити:

Залишити коментар:

коментар