Кіровоградщину відмітили на онлайн-мапі комфортного сортування відходів

© Depositphotos

Сьогодні в Україні запрацювала онлайн платформа «Національна мапа пунктів прийому вторинної сировини», на якій відмітили вісім пунктів прийому у Кропивницькому.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією ГО “Let’s do it, Ukraine”.

Мапа пунктів приймання вторинної сировини дозволить жителям Кіровоградщини за лічені секунди знайти, додати або прибрати точки збору в будь-якому місці. Проєкт розроблено з метою допомоги кожному під час сортування: від вибору пункту та роздільного збору до здачі сировини.

Особливістю мапи є широка мережа відміток: спеціалізовані пункти, баки для сортування, станції. Кожна точка на карті містить актуальні дані про години роботи, адресу та контакти.

Також на платформі наявні рекомендації: основні правила поділу сировини на фракції, деталі маркування та розвінчування міфів, що дозволяє уникати типових помилок, економити час та підвищувати ефективність екожиття громадян.

636ab7448605cbc134b024134b39de95.png

Користуватися платформою легко. Заходьте на сайт, де розміщена мапа.

  • дізнайтеся, куди здавати;
  • ознайомтеся з підказками, як правильно сортувати і з чого почати;
  • додавайте пункти, повідомляйте про зачинений пункт;
  • дивіться підказки про маркування і розвінчуйте міфи;
  • діліться з нами вашими успіхами сортування в соціальних мережах, користуйтеся хештегами: #СтворюємоРазомСортуємоЩодня #recyclingpointsua #recyclingpointsorg #letsdoitukraine

До 2023 року планується максимально покрити карту України точками прийому, після якого головним завданням залишиться підтримка та оновлення наявної інформації.

Стати амбасадором проєкту може кожен: треба знайти найближчий пункт прийому вторинної сировини, нанести його на мапу, вказавши всю необхідну інформацію, сортувати і здавати на переробку вторсировину, а якщо пункт закриють – внести відповідні змін на мапу.

Нагадаємо, минулого року в Україні запустили додаток, який допомагає українцям сортувати відходи та економити.

Читайте також: Пакетик не потрібен: як сортувати сміття, що здати на переробку та чому це важливо

Довідково.

Проєкт розроблений командою Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine». За підтримки Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар