Важливо

Запустили додаток, який допомагає українцям сортувати відходи та економити

© Depositphotos

В Україні запустили додаток BioBin, який допомагає купувати продукти та сортувати відходи з користю для свого гаманця та природи.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на MediaSapiens.

“Негативний вплив на навколишнє середовище починається не на полігоні, а в супермаркеті та холодильнику. 20% продуктів на 1 тисячу гривень в місяць викидає в смітник середня київська родина”, – написав на своїй Facebook-сторінці засновник додатку Артем Миргородський.

Користувачу необхідно буде вносити у додаток інформацію про покупки їжі та об’єм органічних відходів. За словами розобника, через місяць BioBin проведе аналіз і покаже, скільки грошей було витрачено на продукти по категоріях, а також суму збитків.

Пан Миргородський протестував сам додаток та зазначив: якщо спершу його родина викидала 22% купленого, то вже за чотири місяці показник зменшився до 11%, що допомогло зекономити 4 тисячі гривень.

Додаток також дає поради, як правильно сортувати відходи, а також оцінює користь, яку користувач приніс природі, даруючи йому бали та присвоюючи місце у загальному рейтингу.

Наразі BioBin доступний лише для користувачів Android. Грантову підтримку в розробці додатку надав Ukrainian Startup Fund.

Нагадаємо, двоє кропивничан влаштували екоакцію на Інгулі.

Читайте також: Де в Україні найбільше сміття: Кіровоградщина у “ТОП-3” за кількістю відходів

Поширити:

Залишити коментар:

коментар