На Кіровоградщині навчають мобільні бригади медиків, які вакцинуватимуть від коронавірусу

© Pexels

На Кіровоградщині члени мобільних бригад, які проводитимуть вакцинацію населення від COVID-19, проходять онлайн-навчання.

Про це Першій електронній газеті повідомили у пресслужбі ОДА.

“У залежності від вакцини, яку доставлять у Кіровоградську область, працюватимуть різні схеми проведення імунізації людей, котрі потребують щеплення у першу хвилю“, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко.

90b8f5affa8165ec41edda68cad2009f.jpg

Департамент сформував 10 мобільних бригад, які доставлятимуть вакцину від СOVID-19 у райони. Кожна з бригад зможе робити сто вакцинацій у день.

“Ці мобільні бригади проводитимуть як перший, так і другий етап імунізації, тобто приїжджатимуть у колективи двічі”, – зауважив директор департаменту.

Зазначимо, що вацинація українців, яку планували почати 15-16 лютого, відкладається. За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, Україна готова до старту вакцинації вже з початку тижня: виконано всі формальності, заплачено кошти, розроблено план, сформовано мобільні бригади. Залишились дрібні технічні моменти щодо логістики — і 17-18 лютого перші партії вакцини прибудуть в Україну.

Нагадаємо, у районної лікарні в Кропивницькому немає грошей на оплату комуналки.

Читайте також: Кого вакцинуватимуть на Кіровоградщині першочергово

Поширити:

Залишити коментар:

коментар