Завтра у Кропивницькому протестуватимуть проти призначення Шкарлета в Міносвіти

© Уніан

Завтра, 30 червня о 10:00 на площі Героїв Майдану у Кропивницькому відбудеться акція протесту проти призначення Сергія Шкарлета в Міністерство освіти.

Про це Першій електронній газеті повідомили у пресслужбі РОК-Кропивницький.

Нагадаємо, згідно з рішенням Уряду, яке було прийнято на засіданні 25 червня, Сергій Шкарлет призначений заступником міністра освіти, а також на нього покладені обов’язки в.о. міністра. Це рішення Кабінету міністрів України не лише відкидає українську освіту в часи Табачника, а й відверто плює в очі усім науковцям, котрі виступають проти призначення цього регіонала на цю високу й відповідальну посаду.

Аби коротко охарактеризувати пана Шкарлета, достатньо згадати його цитату: «Політичні орієнтири я обрав ще у 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, коли довелося відчути на собі певний тиск тодішньої правлячої партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди і принципи Партії регіонів».

74592d88ed65aea068c3f84880d16f04.jpg
© Демократична Сокира

Як виявилося, доктор економічних наук Сергій Шкарлет, який водночас є ректором Чернігівського національного технологічного університету, є також одноосібним автором статей, що містять здоровенні шматки чужого тексту: «Побудова моделей структурного типу з метою ідентифікації вимірів інформаційного потенціалу», надрукована в журналі «Проблеми і перспективи економіки та управління» у 2015 році (№ 3, с. 45–52), викладена на сайті Бібліотеки ім. Вернадського; «Побудова моделей структурного типу задля ідентифікації вимірів потенціалу стратегічних змін виробничо-економічних систем». Її написала Л. С. Ладонько (див.: Економіка природокористування і охорони довкілля: Зб. наук. пр. – К.: ДУ ІЕПСР НАН України, 2014, с. 128–131).

Враховуючи вище зазначенні факти, наукова та освітня спільнота не готова спокійно відреагувати на призначення Сергія Шкарлета виконувачем обов’язків міністра та заступником міністра освіти та науки України.

Нагадаємо, у Кропивницькому протестували проти політичних репресій.

Читайте також: Автівка, у якій Супрун помітила Яриніча, належить нардепу від ОПЗЖ Мамояну

Поширити:

Залишити коментар:

коментар