Кропивничан закликають приєднатися до всеукраїнської акції «Стоп Реванш!»

© censor.net.ua

24 травня о 14.00 на площі Героїв Майдану Рух Опору Капітуляції спільно зі всіма національно-патріотичними і проєвропейськими силами Кіровоградщини проведе акцію «Стоп Реванш!». Головна мета – показати владі, що народ України не допустить реваншу Кремля і проросійських сил.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі РОК.

«Цей рік став для України роком повзучого реваншу антиукраїнських сил та розвалу державного апарату некомпетентним управлінням Зеленського та його соратників. За лічені місяці Україна під керівництвом Зеленського перекреслила більшість здобутків Майдану. Під гаслами прагнення до миру команда Зеленського схиляє Україну до капітуляції у війні з Росією, під гаслами продовження проєвропейських реформ відбувається їх згортання та повернення старих корупційних схем часів Януковича. Українцям хакнули мізки на виборах, і кампанія з промивки мізків триває безперервно увесь цей час. Тому ми, відповідальні українські громадяни, вільні люди, маємо вийти на площу Героїв Майдану і показати, що ми проти свавілля і брехні. Що це наша держава. І що ми не дозволимо руйнувати наші національні та громадянські права і свободи!», – зазначив координатор Руху Опору Капітуляції Кропивницького Дмитро Сінченко.

РОК виступив з ініціативою створення широкого оргкомітету акції «Стоп Реванш» у Кропивницькому. Про підтримку акції станом на сьогодні заявили кропивницькі осередки партій ВО «Свобода», Європейська Солідарність, Голос, Національний Корпус, Українська Стратегія, ВО «Батьківщина», Народний фронт, а також ряд патріотичних, волонтерських та ветеранських організацій.

Захід відбудеться у формі віче, на якому будуть затверджені і вимоги до влади, а також прийнятий план подальших дій. Організатори закликають всіх, хто прийде, у зв’язку з пандемією коронавірусу, бути в масках, витримувати дистанцію між собою та дотримуватись інших санітарно-гігієнічних норм.

Нагадаємо, в Україні оголосили Рух опору капітуляції..

Читайте також: Або в ОП не все реєструють, або Зеленський збрехав, – Дмитро Сінченко

29468c6848ef05a8863001dbb80a194f.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар