У Кропивницькому шукають приймаючі сім’ї для іноземних волонтерів

© pixabay.com

Міжнародна організація AIESEC запрошує містян взяти участь у програмі “Host Family” і стати приймаючими сім’ями для іноземних волонтерів, які братимуть участь у соціальних проєктах протягом 4-6 тижнів. Кропивничани отримають можливість познайомитися з культурою іншої країни не виходячи з дому, покращити англійську мову, а також знайти друга з іншого куточку світу.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією AIESEC у Кропивницькому.

Цього літа участь у програмі взяла Марина Матковська. Вона приймала двох волонтерів з Туреччини та Індонезії. Своїм бажанням познайомити іноземок з українською культурою, вона переборола страхи й сумніви та отримала неймовірний досвід.

“Цілодобово моя сім’я «подорожувала» Індонезією та Туреччиною. Дівчата розказували про їх культури, звичаї , традиції. Я звикла до цих дівчат і дуже сильно до них прив’язалась. Мені складно з ними розлучатись, адже вони хоч і ненадовго, але стали членами нашої родини: дівчата часто гостювали у моїх батьків, родичів, Рей навіть називала мене мамою. Моя трирічна донечка співає індонезійську дитячу пісеньку і вміє говорити «дякую» п’ятьма мовами світу”.

Якщо у вас є бажання стати Host Family для іноземного волонтера на період від 4 до 6 тижнів, то вам необхідно:

  • Мати вільне ліжко та доступ до кухні та ванної кімнати для волонтера;
  • Володіти англійською мовою (достатньо початкового рівня);
  • Бути готовим змінити своє представлення про інші країни та отримати незабутній досвід.
  • Зареєструватися на сайті чи звернутися за номером: +380 66 449 60 02.
Довідково.

AIESEC у Кропивницькому — це представництво молодіжної громадської організації, яка займається розвитком лідерського потенціалу молоді, шляхом реалізації волонтерських програм, вже 2 роки. AIESEC приймає волонтерів з різних країн, таких як Туреччина, Індонезія, Індія, Китай та Єгипет. У місто приїжджають іноземні волонтери, тобто звичайні студенти віком від 18 до 25 років, які прагнуть розвиватися, а також допомогти організації у втіленні соціальних проєктів у місті Кропивницький.

Нагадаємо, фото школярки з Кіровоградщини використають у соціальній рекламі.

Читайте також: Як кропивничанка презентувала Україну у Великобританії

Поширити:

Залишити коментар:

коментар