Важливо

Зеленський призначив гендиректору “Радія” 300 тисяч гривень премії

Генеральний директор ПАТ “Радій” Олександр Сіора отримає Державну премію України в галузі науки і техніки за досягнення протягом 2019 року.

Відповідний указ президента опубліковано на його сайті, інформує Перша електронна газета.

У тексті документу зазначено:

“Присудити Державні премії України в галузі науки і техніки 2019 року за роботу “Забезпечення функціональної безпеки критичних інформаційно-керуючих систем” <…> СІОРІ Олександру Андрійовичу – кандидатові технічних наук, генеральному директорові публічного акціонерного товариства “Науково-виробниче підприємство “Радій”.

Цим же указом президент встановив розмір премії – 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, четверо кропивницьких студентів отримуватимуть стипендії президента України та Верховної Ради.

Читайте також: Місцева влада відмовляється виплачувати надбавку сертифікованим вчителям

Довідково.

ПАТ "НВП "Радій" займається проектуванням, розробкою та виготовленням автоматизованих систем управління технологічними процесами для атомних електростанцій України.

Підприємство розробляє, виготовляє та впроваджує електронну апаратуру для автоматизованих систем управління технологічними процесами АЕС, яка має сертифікати відповідності вимогам для обладнання атомних електростанцій. Така продукція користується попитом, оскільки і в Україні, і за її межами існує чимало енергоблоків АЕС, на яких передбачена заміна технологічного обладнання на принципово нове, прогресивне.

Також "Радій" забезпечує випуск гучномовців та акустичних систем, що встановлюються у салонах автомобілів, тролейбусів, автобусів, на залізницях, на відкритих майданах, в приміщеннях з підвищеним рівнем шуму, налагодило постачання рульової гідромеханіки автомобілебудівним підприємствам України та зарубіжжя.

Тут розроблені і виготовляються системи промислового телебачення пожежної сигналізації, бурильні верстати для видобування гранітних порід.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар