Важливо

У Голованівську відкрили відремонтоване дитяче відділення ЦРЛ

Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

У Голованівську відкрили оновлене дитяче відділення ЦРЛ, яке відремонтували за рахунок спільного фінансування районного бюджету та місцевих меценатів.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Із часу відкриття лікарні у 1977 році у дитячому відділенні та й у всьому закладі не проводили капітальний ремонт, тільки косметичний. Проте протягом останніх чотирьох років у ЦРЛ значно покращили матеріально-технічну базу, відремонтували перший і другий поверх поліклініки,  операційну і терапевтичне відділення, а тепер – дитячу консультацію і відділення.

На відкритті побував голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь, який вручив головній лікарці сертифікат на телевізор та меблі для ігрової кімнати.

Він повідомив, що навесні 2020 року на Кіровоградщині розпочнеться будівництво дитячих садків, шкіл і стадіонів. А в Голованівському районі працюють на випередження – тут вже добудовують новий сучасний дитсадок у центрі селища, який став найбільшим об’єктом соціального будівництва в області за роки незалежності.

Тож після візиту в лікарню Андрій Балонь оглянув будівельний майданчик, а також вручив начальнику районного відділу освіти сертифікат на спеціалізований шкільний автобус.

Нагадаємо, у Голованівську відкрили мініфутбольне поле зі штучним покриттям.

Читайте також: Голованівський ліцей – у трійці лідерів по Україні за рівнем фінансування

DSC 0008

DSC 0016

DSC 0037

DSC 0043

DSC 0068

DSC 0033

DSC 0131

Поширити:

Залишити коментар:

коментар